Projekt „Kassari rahvamaja raamatukogu riiulid ja trükis „Kassarlased kodulävel““

Projekti eesmärk oli meie raamatukogu täiendavad uued riiulid ja trükis varasema fotonäituse „Kassarlased kodulävel“ materjalidest.

Raamatukogus tegime lisaks uutele riiulitele vabatahtliku tööna lastenurga ja sealne keskkond on nüüd hulga mõnusam kasutada. Trükis „Kassarlased kodulävel“ sai koostöös töövõtjaga kvaliteetne ja ilus.

Projekti tulemusena on raamatud raamatukogus nüüd paremini eksponeeritud ja kasutajale on loodud mõnus keskkond. Kunagise menuka fotonäituse „Kassarlased kodulävel“ materjal on kogutud kvaliteetsesse albumisse ja nii säilitatud  kogukonnale igal hetkel kättesaadavana meie raamatukogus. Saame Kassari rahvamajas jätkuvalt pakkuda raamatukogu teenust uuel tasemel.

Nii raamatukogu kui fotonäitust „Kassarlased kodulävel“ on kogukond väga oluliseks pidanud ja maininud ka meie seltsi liikmete seas seltsi 20-ndal aastapäeval läbi viidud küsitlustes selle kohta, mida Haridusseltsi tegevuses on meeldejäävamat ja olulisemat. Raamatute laenutuse taseme hoidmine on oluline ka seetõttu, et ta on osa lepingust KOV-iga, milliseid teenuseid KOV Haridusseltsilt ostab.

Ühingu võimekus saab sellistest projektidest tuge meie igapäevastes tegemistes.

Projekti on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.